İgrow Bakım Serumu

Günümüzde artık alışveriş yapmak siparişler vermek artık çok kolay olduğu bilinmektedir birçok firmalar kendi satış sitelerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır işlemlerinin daha kolay ve zaman kaybı olmadan gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır bunlar arasında igrow satış olarak bizlerde yer almaktayız.

Siz müşterilerimize güvenli çabuk hizmet sunmak adına sitemizi ve yapabileceğiniz işlemleri sizlere verdiğimiz hizmetleri nasıl sipariş verebileceğinizi tanıtmaya çalışacağız.

İgrow sipariş, igrow resmi satış sitelerimizden vereceğiniz siparişleriniz için öncelikle dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sizlere hatırlatmak isteriz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle siteleri karşılaştırmakta faydası vardır fiyat ve ürün orijinalliği yönünden daha iyi bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Resmi satış sitemiz sizlere bu konuda daima gerekli olan bilgileri sunmaya devam edecektir

Ödemelerinizin nasıl yapılacağına dair gerek müşteri hizmetlerimiz gerekse canlı destek hattımız numaralarını sitemiz üzerinden temin ederek işlemlerinize devam edebilme olanağı sunmaktayız

Orijinal ürün satış noktalarının genellikle müşterilerinin daima ulaşması için telefon numarası paylaştığını hatırlatmakta fayda vardır. Bu şekilde paylaşımları olmayan sitelerin satışlarından uzak durmakta fayda vardır.

Ürünlerimizde güvenlik kodları ile sizlere ulaştırıldığından emin olmanız için güvenlik kodu ve etiketleri ile sizlere gönderildiğini bilmenizde faydası olacaktır.

Resmi satış bayilerimizin sayısı ve sizlere hizmet vermek için arttırmaya devam etmekteyiz. 29 satış bayımız olduğunu bilmenizde önemli noktalardandır

Sipariş oluşturmak için öncelikle sizlere sunduğumuz formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir bu işlemden sonra sizlere müşteri temsilcilerimiz dönüş yapacaklardır onaylamak için bu işlemlerden sonra siparişleriniz yola çıkmak için hazırlanma aşamasına başlanmaktadır.

Ürün teslimatında ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz şekilde gerek anlaşmalı kargomuz Yurtiçi kargo ile sigortalı olarak sizlere ulaştırılmak üzere hazırlanıp yollanmaktadır. Yapılan sipariş sözleşmesinde iade taleplerinizde sizlerden uymanızı gerektiren açmama kullanmama talimatlarını göz önüne alarak hareket edilmesinde faydası olacaktır.

İgrow Sipariş

2 veya 5 iş günü içerisinde sizlere ulaşılacak şekilde daima hizmet vermeye devam etmekteyiz günün her saatinde daima bilgi almanızı sağlayacak hatlarımızdan sorularınıza cevap alabilirsiniz.

İgrow kaş kirpik serumu tüm Türkiye genelinde sizlere ulaştırmak çalışmalarımızı sürdürüp en kısa zamanda elinizde olabilmesi için hem satış sitelerimizden hem de arayarak isteklerinizi bizlere rahatlıkla iletebilmeniz için gerekli olan tüm yardımları daima sizlere sunmaya çalışacağız.

İgrow resmi satış sitesi olarak Müşteri memnuniyeti ve hızlı hizmet verebilmek için her zaman yanınızda olmaya devam ederken isteklerinizi göz önüne alarak çalışmalarımızı hızlı bir şekilde yapmaya gayret etmekteyiz.