İGrow Nasıl Kullanılır?

İgrow tamamen doğal bir üründür ve herhangi bir yan etki içermemektedir. Kullanımı ile ilgili insanlar sık sık merak içerisinde girebilmektedir. Kaş ve kirpik uzamasına yardımcı olması için içerisinde ki vitamin ve doğal yaşların kıl hücrelerine sürekli olarak aktarılması gerekmektedir. Bunun içinde günde 1 kez akşamları yatmadan önce igrow serumu kullanımı üst kirpik çizgisine, içten kirpiklere ve kaşlara düzenli olarak uygulamak gerekmektedir.

Süreç içerisinde her gün akşam yatmadan önce ve aynı saatlerde kullanılması önerilmektedir. Akşamları kullanım sağlanıldığı için hiç bir şekilde yük oluşturmaz ve kullanıcılarını yormaz. Aynı zamanda da kaş ve kirpikleriniz istediğiniz boyutlara ulaşarak daha uzun, dolgun ve hacimli hale gelecektir.

İgrow Serum Nasıl Kullanılmalı?

İgrow serum kullanılmadan önce varsa cilt üzerinde ki makyaj tamamen temizlenmelidir. Boş su ile kaş ve kirpiklerinizi temizlerseniz serumun nüfuz etmesi temiz cilde daha hızlı olacağı için fayda sağlayacaktır. Ayrıca kullanımın aksatılmaması çok önemlidir.

Kaş ve kirpikler istenilen boyuta ulaştıktan sonra kişi kullanımı bir süre daha devam ettirmelidir. Bu süreçte 3 günde 1 kez uygulanması yeterli olacaktır. Bu uzunluğunu ve canlılığını koruması için oldukça önemlidir. Aniden kullanımın kesilmesi durumunda kaş ve kirpiklerin parlaklığı ve canlılığı gidebilmektedir.

Ayrıca igrow kullanımı kişinin kendisi tarafından yapıldığında dahi oldukça kolay ve kullanışlıdır. Yani kimseye ihtiyaç duymanıza gerek yoktur. Sadece bir kaç denemeden sonra kendiniz bile rahatlıkla kullanımını sağlayabilirsiniz. Kaş ve kirpik sağlığı eskiden özellikle kadınlar için önemliydi. Ancak günümüzde erkeklerde kendilerine bir o kadar bakım yapmaktalar ve bu durumu önemsemektedirler. Bu serum hem erkeklerin hem de kadınların kullanımına uygun olarak hazırladığı için herkes tarafından kullanılabilmektedir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürünü kullanırken yüzün temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Genel olarak sabah ve akşam kullanılması gerekmektedir. Ürün kapağını açtıktan sonra mandalını çevirerek fırçanın ıslaklığını sağlamalısınız. Kaş, kirpik ve kirpik köklerine uygulamak gerekmektedir.

Uygulamadan sonra ürün kapağını takınız ve ürünü güneş görmeyen ve sıcak bir ortamda muhafaza edebilirsiniz. Eğer ürünü uygularken gözünüze temas ederse bol su ile yıkayınız.

Alerjik vücut yapısına sahip olan bireylerin ürünleri kullanmadan önce kesinlikle ürün içeriğini https://www.igrowserum.net/urun-detaylari/ sayfasından incelemeleri gerekmektedir.